Stunning 2Br In Opera Residence, Burj Khalifa View

  • 80 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Stunning 2Br In Opera Residence, Burj Khalifa View Dubai heeft een eersteklas ligging en biedt gemakkelijke toegang tot Emaar-plein binnen 7 minuten lopen. Het appartement is gelegen op minder dan 250 meter van Business Bay Metro treinstation en op 900 meter afstand van The Dubai Mall busstation.

Een hoogtepunt van het appartement voor gasten is de aanwezigheid van een haardroger en badlakens in de badkamer.

Actieve gasten kunnen genieten van het gemak van een ijsbaan.

Stunning 2Br In Opera Residence, Burj Khalifa View beschikt over zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een keuken met een koelkast en een oven.

Dit appartement, gelegen in de wijk Downtown Dubai, is ook in de onmiddellijke nabijheid van Sofitel downtown. Stunning 2Br In Opera Residence, Burj Khalifa View is op een korte afstand van de Dubai fonteinen en de luchthaven Dubai Creek SPB is op 20 minuten rijden. De accommodatie ligt binnen 19 minuten te voet van de Dubai Mall. Burj Khalifa - Dubai Mall metrostation, die een toegang tot de rest van Dubai geeft, is op 550 meter hier vandaan.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Stunning 2Br In Opera Residence, Burj Khalifa View Dubai
Deluxe 3Br Home In Address Opera With Full Burj View
Mobiele prijsaanbieding

Deluxe 3Br Home In Address Opera With Full Burj View

6 m van de accommodatie
Dream Inn - Address Dubai Opera Residences
Mobiele prijsaanbieding

Dream Inn - Address Dubai Opera Residences

8.1
Heel goed 29 beoordelingen
6 m van de accommodatie
USD 255 USD 230
per nacht
2Br Address Dubai Opera T1, Heart Of Dubai
Mobiele prijsaanbieding

2Br Address Dubai Opera T1, Heart Of Dubai

6 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Vliegveld Dubai Creek SPB
    12 km

    Treinstations

    Business Bay Metro Station
    600 m

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • 24 uur bewakingsdienst

    In de keuken

    • Droger

    Recreatie

    • Buitenzwembad

    In de kamers

    • Airconditioning

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 19:00
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerBUR-THE-2ANBE
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Stunning 2Br In Opera Residence, Burj Khalifa View gelegen?
      Stunning 2Br In Opera Residence, Burj Khalifa View is in de wijk Downtown Dubai gesitueerd, op minder dan 550 meter afstand van Emaar-plein.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Stunning 2Br In Opera Residence, Burj Khalifa View?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Dubai een bezoek brengt aan Emaar-plein (550 m) en de Dubai Mall binnen een paar straten van Stunning 2Br In Opera Residence, Burj Khalifa View.
    • Hoeveel kost het om bij Stunning 2Br In Opera Residence, Burj Khalifa View te verblijven?
      Een overnachting in Stunning 2Br In Opera Residence, Burj Khalifa View kost $249.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere At.Mosphere en Caribou restaurants, gelegen op ongeveer 8 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Stunning 2Br In Opera Residence, Burj Khalifa View?
      Bij Stunning 2Br In Opera Residence, Burj Khalifa View kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een oven en een vaatwasser.
    • Is er een zwembad in het appartement?
      Ja, het appartement heeft een privézwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Vliegveld Dubai Creek SPB
    12 km

    Treinstations

    Business Bay Metro Station
    600 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Stunning 2Br In Opera Residence, Burj Khalifa View Dubai

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten